2021 Sonbahar Kış Renkleri

Modada 2021 Sonbahar Kış Renkleri

Modaya yön veren Fransa’nın ünlü markalarının bu sezon için uygun gördüğü bazı renkler oldu. Podyumlarda ön plana çıkan bu renklerin neler olduğunu elbette tüm kadınlar merakla bekliyordu. Peki, bu modada 2021 sonbahar kış renkleri neler? Bugün bu renklere göz atacağız.

Zamansız Renkler

Modanın önde gelenleri tarafından bu sezon için belirlenen kavram ‘’zamansızlık’’ olarak karşımıza çıkar. Podyumlara çıkan renklere baktığımızda genelde bir sadelik mevcuttur ancak yüksek enerjiye sahip renklerin kullanımı da ön plandadır.

Modada Vazgeçilmez Tonlar

Kışkırtıcı etkiye sahip bir kırmızı tonu ile harika bir enerji yaratılmıştır. Bunun yanında karanlık bir hava da oluşturulmaya çalışılmıştır. Şehvet dolu bu havalı rengin dışında hem sıcaklık hissettiren hem de zengin bir hava veren koyu şeftali tonlarıdır. Özellikle deri parçalar üzerinde bu rengin seçimi bu sezon için çok uygun olacaktır. Bununla birlikte açık, yumuşak şeftali tonları ise samimi ve tatlı bir hava yaratması nedeni ile tercih edebileceğiniz renkler arasında yer alır.

2021 Sonbahar Kış Renkleri

 

Koyu Mavi ve Yeşil

Oldukça klasik olan koyu mavi tonları, bu sezonun trendleri arasında yer alır. Yarattığı sonsuzluk ve gökyüzü etkisi yüzünden önde gelen moda markaları tarafından seçilen bir renk olmuştur. Fular gibi detaylarda bu rengi kullanmanız harika bir hava yaratacaktır. Gücü simgeleyen bir renk olarak seçilen haki yeşil rengi de öne çıkan renklerdendir. Hemen hemen her yapıda kıyafet için kullanımı uygun diyebiliriz.

Soft Bir Görünüm İçin Gümüş Tonları

Modada 2022 sonbahar kış renkleri arasında bir diğer renk ise gümüştür. Asil bir duruş sağlayan gümüş rengini kıyafetlerinizde tercih ederek muhteşem bir görünüme sahip olacaksınız.

2021 Sonbahar Kış Renkleri

Modada Asil Renkler; Siyah

Hemen hemen herkesin dolabında yer alan siyah da bu sezonun öne çıkan renkleri arasında yerini korumuştur. Her renk ile uyum sağlayan siyah, vazgeçilmezler arasında yer alır.

Kum Taşı Rengi

Kum taşı rengi, sıcak bir havaya sahip olduğu için modada 2021 sonbahar kış renkleri içinde göze çarpanlardan biri olmuştur. Sıcak olması ile birlikte neşeli bir hava yaratma etkisine de sahiptir. Zengin bir duruş yaratan karamel rengi özellikle deri kıyafetlerinizde tercih ederek bu sezonun modasına uyum sağlayabilirsiniz. Tatlı bir renk olmasıyla birlikte ceket ve pantolonlar da mutlaka denemeniz gereken renkler arasında yer alır.

2021 Sonbahar Kış Renkleri

Hem Sade Hem İlgi Çekici Bir Renk; Pembe

Pembe renk, hem olgunluğu hem de sadeliği temsil etmesi nedeniyle tercih edilmiştir. Podyumlarda oldukça boy gösteren pembeyi elbiselerinizde kullanmak harika bir tercih olacaktır. Özellikle elbiselerde son derece sade ve şık bir hava yaratır. Ufak detaylar da kullanarak göze çarpan bir etki yaratacaksınız.

Modada 2021 sonbahar kış renkleri saydıklarımız dışında neler baktığımızda bunlar derin mavi, jet rüzgarı, yeşil, ateş tonları, gri, açık sarı tonları olarak karşımıza çıkıyor.

Belirlenen bu renkler ile sonbahar kış renklerine uyum sağlayacak ve muhteşem bir görünüme sahip olacaksınız. Hem modaya uymanın hem de harika duruşun verdiği etki ile özgüveninizi zirveye çıkaracaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir