Türkiye’de En iyi Diş Doktorları

Türkiye’de en iyi diş doktorları konusunda yoğun bir araştırma yapılıyor. Bildiğiniz üzere sağlık alanı yurt dışına oranla Türkiye’de daha kapsamlı ve nitelikli bir işleyişe sahiptir. Bu nedenle de branş fark etmeksizin yurt dışından gelen hastaların geneli Türk hekimlerinden hizmet almayı tercih ediyor. Özellikle de Almanya’dan Türkiye’ye tatil ya da ziyaret amaçlı gelmeyi düşünen kişiler, diş sorunlarına yönelik de doktor arayışına giriyor.

Çünkü Almanya diş kliniklerinde fiyatlar Türkiye’ye kıyasla çok daha yüksektir. Biz de Almanya olup Türkiye’nin en iyi diş doktorları kimlerdir, hangi klinik ve hastanelerde hizmet veriyorlar gibi merak ettikleri soruların yanıtlarına içeriğimizde yer verdik. İşte, Türkiye’de hizmet veren en iyi diş klinikleri ve diş doktorları…

Türkiye’de En İyi Diş Hastaneleri

Türkiye’nin en iyi diş hastanesi ve poliklinikleri ülke genelinde farklı adreslerde yer alıyor. Ancak genel olarak en iyi diş hekimlerinin kendi özel kliniklerinde ve İstanbul ilinde hizmet verdiklerini söylemek mümkündür. Bu diş klinikleri ve diş doktorları hakkında ayrıntılar şu şekildedir;

Nimclinic Estetik ve Dental Merkezi

Nimclinic Estetik ve Dental merkezi saç ekimi, diş ve diğer tüm estetik operasyonlar konusunda profeysonel hizmet veriyor. Türkiye’de pek çok ünlü ismin de tercih ettiği kliniklerden biridir. Bunun yanı sıra yurtdışından hasta kabulü de oldukça fazladır. Hem fiyat hem de başarılı sonuçlar açısından tercih edildiğini söylemek mümkündür. Nimclinic tüm hastalarına %100 memnuniyet garantisi veriyor. Özellikle de estetik diş işlemlerinde başarılara imza atan Nimclinic diş implantı, diş beyazlatma işlemleri, laminat kaplama ve diğer tüm diş işlemlerinde hasta memnuniyeti odaklıdır.

  • ADRESİ: Cumhuriyet Mahallesi, Silahşör Caddesi. No:65/46, Şişli/İstanbul
  • İRTİBAT: 0546 747 10 10
  • WEB SİTESİ: https://www.nimclinic.com/
dis-estetigi

Diş Hekimi İlker Erdoğan

Diş hekimi İlker Erdoğan Türkiye’nin alanında en başarılı diş hekimlerinden biridir. Yerli, yabancı pek çok hastanın özellikle de gülüş tasarımı için doktor İlker Erdoğan’ı tercih ettiğini söylemek mümkündür. Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesinden 196 yılında mezun olan Erdoğan, kendi özel diş kliniğinde hizmet veriyor. Kendi adına patentli olan Laser supported implant, lens laminede ve İlker Erdoğan köprüsü ile ün kazanmıştır. Aynı zamanda çok sayıda mesleki ödüle sahiptir.rerdogan.com

 

Diş Hekimi Çağdaş Kışlaoğlu

En iyi diş doktoru dendiği zaman akla gelen bir diğer isim ise diş hekimi En iyi diş doktoru Çağdaş Kışlaoğlu oluyor. Çağdaş Kışlaoğlu aynı zamanda Türkiye’nin en ünlü diş hekimlerinden biridir. Özellikle de çıktığı TV programlarında kadınlara yaptığı gülüş tasarımı çalışmaları ile dikkat çekiyor. Hem Türkiye’de hem de yurtdışında tanınan Kışlaoğlu İstanbul ilinde açtığı özel kliniğinde hizmet veriyor. Protez diş konusunda uzmanlaştığı için hastalarının geneli protez diş yaptırmak üzere Çağdaş Kışlaoğlu’na başvuruyor.

  • ADRESİ: Levazım Mahallesi Koru Sokak No:2 Zorlu Center Beşiktaş / İstanbul
  • İRTİBAT: 0216 302 80 80/ 0539 216 44 44
  • WEB SİTESİ: https://www.estetikdishekimi.com/

 

Diş Hekimi Anla Akata

Diş hekimi Anla Akata yenilikçi ve alanında uzman isimlerden biridir. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Ardından aldığı eğitim neticesinde de protetik diş tedavisi uzmanı unvanı almıştır. Gülüş tasarımı konusunda başarı işlere imza atan Doktor Anla Akata yurt dışı hastaları tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Anla Akata İstanbul ilinde açtığı kendi diş kliniğinde hasta kabul etmeye devam ediyor. En iyi diş doktorları arasında yer aldığı için güvenle tercih edebilirsiniz.

  • ADRESİ: Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi Tezgel Sokağı No:8/A Bakırköy/İstanbul
  • İRTİBAT: 0212 663 13 00
  • WEB SİTESİ: https://www.anlaakata.com/

 

Diş Hekimi Seçimi Neden Önemlidir?

Türkiye’de hizmet veren ve en çok tercih edilen en iyi diş doktorları ve iletişim bilgilerini içeriğimiz boyunca aktardık. Ağız ve diş sağlığı herkes için oldukça önemlidir. Ayrıca diş tüm sinirlerin bağlantılı olduğu hassas bir yapıdır. İşlemler sırasında yapılacak en ufak hata kalıcı sinir hasarlarına ve daha ağır durumlara neden olabilir. Bu nedenle de diş hekimi seçiminde oldukça titiz davranmanız tavsiye edilir. Aksi durumda sonuçtan memnun kalmayacağınız gibi sağlığınızı tehdit eden unsurlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir